V mesecu oktobru je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike. Na tekmovanje se je prijavilo 31 dijakinj in dijakov. Prejeli so 10 bronastih priznanj.

Pet dijakov gimnazijskega programa se je uvrstilo na državno tekmovanje in se pomerilo s skoraj 500 srednješolci iz vse Slovenije. Našo ekipo so sestavljali Jaka Vaupotič in Julija Grof Štih iz 1. letnika, Alen Šeliga iz 2. letnika, Maja Lazar iz 3. letnika in Maja Bokša iz 4. letnika. Tekmovalci so se pripravljali pod mentorstvom profesorice Sonje Bezjak.

Na državni ravni se je najboljše odrezal Alen Šeliga, ki je zbral dovolj točk za srebrno priznanje, Jaka Vaupotič in Maja Bokša pa sta srebrno priznanje za malenkost zgrešila.

Iskrene čestitke vsem petim udeležencem državnega tekmovanja, še posebej srebrnemu Alenu.

(Visited 136 times, 1 visits today)