V športni dvorani na Hardeku je v torek, 15. februarja, potekalo področno tekmovanje v nogometu. ⚽

Udeležili so se ga Gimnazija Ormož, Srednja šola Slovenska Bistrica in Šolski center Ptuj – Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo.

Prvo tekmo sta odigrali ekipi Gimnazije Ormož in Srednje šole Slovenska Bistrica z rezultatom 1:1 (po streljanju penalov je imela prednost ekipa Gimnazije Ormož).

Druga tekma je potekala med Srednjo šolo Slovenska Bistrica in Šolo za ekonomijo, turizem in kmetijstvo Ptuj, kjer je zmagala Srednja šola Slovenska Bistrica (2:1).

Na koncu so se nogometaši Gimnazije Ormož pomerili proti Šoli za ekonomijo, turizem in kmetijstvo Ptuj, kjer je bil rezultat izenačen (0:0).

V četrtfinale se je uvrstila Srednja šola Slovenska Bistrica, na drugem mestu je bila Gimnazija Ormož, na tretjem mestu pa Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo Ptuj.

Čestitke vsem ekipam za dobro športno igro! ⚽