Vse dijake, ki radi fotografirate, vabimo na fotografsko delavnico, ki bo v četrtek, 10. marca 2022, od 13.15 do 14.45. Dobimo se v računalniški učilnici, s seboj prinesite fotoaparate (če jih imate). 📸

Na preprosti način se boste naučili, kako z lastnim fotoaparatom/telefonom kar najbolje fotografirati. Tipko AUTO bomo zanemarili in se posvetili programu MANUAL. Naučili se boste uravnavati nastavitve. Namen delavnice je osvojiti nove pristope, male trike in odkriti lastno kreativnost, da boste s fotografijami vedno znova osrečevali svoje najdražje. In ja, uspelo vam bo! 🙂

Spoznali bomo tudi pet najpogostejših marketinških napak in kratke trike, s katerimi se jim boste lahko za vedno izognili.

Delavnico bo vodil bivši dijak Tomas Golob, ki se že vrsto let ukvarja s fotografiranjem in z marketingom.

(Visited 61 times, 1 visits today)