Še ne veste, kaj bi študirali? Vas zanima, kateri študijski programi sploh obstajajo in kaj lahko z določeno izobrazbo delate v praksi?

Karierni centri Univerze v Ljubljani vas vabijo na brezplačno poletno šolo za dijake »Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate«, ki bo potekala od 24. do 28. avgusta 2020 prek spleta.

Vzemite pod drobnogled svoje interese, poklice prihodnosti, seznanite se z vpisnim postopkom in si postavite karierne cilje. Spoznajte fakultete in akademije Univerze v Ljubljani in preverite, kako lahko znanje, ki ga boste pridobili na univerzi, uresničite v poklicu. Z vami bodo svoje karierne zgodbe delili alumni Univerze v Ljubljani. Ves čas poletne šole vam bodo za individualna svetovanja na voljo tudi karierni svetovalci.

Prijava in več informacij so na spletni  ali Facebook strani Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.

Pridružite se dijakom iz različnih krajev Slovenije in pridobili boste številne izkušnje in informacije za lažje in boljše odločanje o vaši karierni poti.

Vabljeni!

(Visited 43 times, 1 visits today)