NAJ DIJAK 2012

V Gimnaziji Ormož se bomo pridružili projektu Dijaške organizacije Slovenije NAJ DIJAK 2012.

Namen izbora Naj dijaka je nagraditi že aktivne dijake, ki se v prostem času ukvarjajo z mnogimi obšolskimi dejavnostmi, ki pa velikokrat ostanejo neopažene. Slovenske dijake želijo spodbuditi k aktivnem udejstvovanju v smeri, ki zanima vsakega posameznika.

Postopek izbora Naj dijaka se začne na šoli. Sestavili smo šolsko komisijo (ravnateljica in 2 dijaka), ki skupaj izberejo fanta in dekle, za katera menijo, da ustreza kriterijem Naj dijaka. Dijaki lahko oddate prijavo (s potrebnimi dokazili) do ponedeljka, 29. aprila 2013 (do 9. ure), v tajništvu šole.  Osredotočite se na kriterije DOS-a.

Drugi del izbora bo opravila pet članska komisija DOS. Izmed vseh sodelujočih dijakov v izboru Naj dijak bodo izbrali naj dijaka/injo. Naj dijaka/inja, ki bo prejel/a nagrado, ki mu jo bosta svečano podelila Predsednik DOS Alen Hliš in aktualni minister za šolstvo in šport na posebni prireditvi konec meseca maja.


Več o izboru in kriteriji:http://dijaska.org/novice/naj-dijak-2012

 

(Visited 29 times, 1 visits today)