ORIENTACIJSKI POHOD

V četrtek, 15. aprila 2010, bo ORIENTACIJSKI ŠPORTNI DAN.

Orientacijski pohod bo v vsakem vremenu.

Oblecite in obujte se vremenu primerno! Dežnik v primeru napovedi slabega vremena ne bo odveč. Del poti bo potekal po gozdu. Zaščitite se proti klopom! S seboj vzamite dovolj pijače, morda kako energijsko ploščico, malico, mali nahrbtik. Potrebujete PISALA in trdo podlago za mapo. Ko boste končali s pohodom, greste takoj na kosilo v OŠ.

Prvi START za 3. letnike ob 8.00 uri, potem vsakih 10 min.

3. LETNIKI – po kosilu – ob 12.00 uri si boste ogledali še film »Pet pred dvanajsto« v jedilnici.

Fantje, ki ste dobili vabilo za »izvajanje seznanitve z vojaško obveznostjo«,  se lahko le te udeležite takoj, ko končate s pohodom.

Ogled filma je obvezen za vse dijake 1. in 3. letnikov!

1. LETNIKI  pridete v šolo ob 8. uri in začnete z ogledom filma do vašega starta!

(7. skupina ob 9.00, potem vsakih 10 min naslednja skupina).

Poglejte si razpored skupin na spletni strani oz. oglasni deski!

Ne pozabite na šolska pravila, ki veljajo tudi izven šole v času pohoda. Vsa nadaljna obvestila boste  dobili na startu. Skupini, ki bo zamudila na start, se minute prištejejo! Na startu natančno preberite navodila v mapi pri vseh predmetih.

Start bo potekal po naslednjem vrstnem redu:

8.00 – 3. b – vodja G. Sok (1. skupina)
8.10 – 3. a – vodja B. Kirič (2. skupina)
8.20 – 3. b – vodja J. Kovačič (3. skupina)
8.30 – 3. a – vodja T. Kolarič (4. skupina)
8.40 – 3. b – vodja J. Petek (5. skupina)
8.50 – 3. a – vodja A. Hriberšek (6. skupina)
9.00 – 1. a – vodja A. Krajnc (7. skupina)
9.10 – 1. b – vodja M. Murad (8. skupina)
9.20 – 1. a – vodja P. Ivanuša (9. skupina)
9.30 – 1. b – vodja K. Ozmec (10. skupina)
9.40 – 1. a – vodja K. Semenič (11. skupina)
9.50 – 1. b – vodja D. Hrupič (12. skupina)

Skupina, ki bo najhitreje prehodila pot (9 km), pravilno rešila vse naloge in zbrala vse podpise na KT (kontrolnih točkah), si zasluži družinsko PIZZO. V primeru, da imate dve skupini enako število točk, si nagrado delita.

Želimo vam veliko uspeha.