Poklicno usmerjanje: Služba kaj je to?

Vse, ki vas zanima: kako najti delo, kakšnih del se lotiti, kje dobiti informacije o plačilni sposobnosti podjetja, kaj pomeni bruto/neto zaslužek dijaka, na koga se obrniti v primeru spora z delodajalcem, kako je urejena dohodnina …

… boste izvedeli

v torek, 26. januarja 2016, od 10. ure naprej

v avli šole …

V okviru projekta, e-Študentskega Servisa, v sodelovanju s Kariernimi centri Univerze v Ljubljani in Mariboru, z Zavodom RS za zaposlovanje, Zavodom NEFIKS, Zavodom Ypsilon (projekt Simbioza), s projektom MEPI in z Dijaško organizacijo Slovenije “Služba, kaj je to?!” bodo promotorji delili brezplačno publikacijo o vsebinah, ki dijake glede študentskega dela zanimajo ter druge uporabne pripomočke (fascikel, blok, kuli in letak). Predstavili pa bodo tudi najboljši način pridobivanja delovnih izkušenj.

Polona Kosec Krajnc, SŠD

(Visited 39 times, 1 visits today)