Dragi dijaki, drage dijakinje, spoštovani starši,  

naše optimistične želje, da se po počitnicah spet vidimo v šoli, se žal niso uresničile. Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je sprejelo sklep, da se bo pouk na srednjih šolah od ponedeljka, 2. 11. 2020, do petka, 6. 11. 2020, izvajal na daljavo.

V tednu pred počitnicami nam je šlo v glavnem dobro in verjamemo, da bomo tako tudi nadaljevali. Način dela bo v veliki meri ostal enak, o podrobnostih vas bodo obvestili razredniki. Prosimo, spremljajte urnik, saj bomo imeli nekaj prilagoditev. V primeru kakršnih koli težav se brez oklevanja obrnite na vaše učitelje, razrednike, šolsko svetovalno delavko.

Upamo, da ste se v času počitnic spočili in boste polni elana nadaljevali delo. Ne pozabite skrbeti zase. Ohranite optimizem, naužijte se svežega zraka, razgibajte se, privoščite si dovolj spanca in pazite nase in svoje bližnje.

Takoj, ko izvemo kaj novega na področju šolstva, vas bomo o tem seveda obvestili.

Prijazen pozdrav vsem.

Ravnateljica in kolektiv Gimnazije Ormož

(Visited 65 times, 1 visits today)