Po letošnjih informativnih dnevih »malo drugače« in po številnih predstavitvah na vaših osnovnih šolah morda kdo še potrebuje droben razmislek o končni odločitvi za vpis v srednjo šolo.

Če imaš dilemo ali iščeš odgovore na zadnja vprašanja, se sprehodi po spletni strani šole, piši na spletni naslov šolske svetovalke (polona.koseckrajnc@gimnazija-ormoz.si) ali pokliči 02/740 01 48.

Gimnazija Ormož v šolskem letu 2021/2022 vpisuje v naslednje izobraževalne programe:

  • splošna gimnazija
  • predšolska vzgoja
  • zdravstvena nega

Pred tabo je nekaj pomembnih datumov, ki te ločijo od prvega šolskega dne. Za začetek potrebuješ obrazec Prijava za vpis v začetni letnik srednje šole. Med 16. in 21. junijem 2021 si vzemi čas za vpis – povabili te bomo s posebnim vabilom. Na vpisu bomo uredili vse potrebno v zvezi z učbeniki in delovnimi zvezki, s šolsko prehrano, prevozom, z e-redovalnico, dijaškimi izkaznicami, s štipendijo, praktičnim usposabljanjem pri delodajalcu in še kaj.       

In kot pravi Konfucij: »Kamorkoli greš, pojdi z vsem svojim srcem.«

(Visited 383 times, 1 visits today)