Ponosni smo na predstavitve naših dijakov, ki so se v torek, 28. februarja 2023,v Gimnaziji Ptuj udeležili dogodka Podjetniški izziv za mlade 2023 – sekcija dijaki v organizaciji ZRS Bistra Ptuj, Mestne občine Ptuj, Šolskega centra Ptuj – Šole za ekonomijo, turizem in kmetijstvo in Manager kluba Ptuj.

Filip Kirič in Anej Žalar (1. a G) sta s svojo idejo SmartCharge navdušila strokovno žirijo in dosegla prvo mesto, tudi Žanamari Kaloh in Veronika Viher (2. a G) sta se z idejo o naravnem zdravilišču Natural Spa Resort odlično odrezali. Predstavitve idej mladih so si ogledali tudi dijaki 1. in 2. letnika, ki so spodbujali svoje sošolce.

Obe ideji sta se uvrstili tudi polfinale tekmovanja Popri, ki bo 10. marca 2023 v Velenju. Skupaj z mentorjema Juretom Verhovnikom in Lenko Keček Vaupotič obema ekipama iskreno čestitamo.

(Visited 272 times, 1 visits today)