ZIMSKI DEBATNI VIKEND

(Dom Breženka, Fiesa, 8. – 10. februar 2012)

Vabimo vas, da se udeležite Zimskega debatnega vikenda, ki ga organizira ZIP – Za in proti, zavod za kulturo dialoga od petka 8. februarja 2013 (s pričetkom ob 12. uri) do nedelje, 10. februarja 2013 (z odhodom ob 15. uri) v Domu Breženka v Fiesi. Namenjena je vsem mladim, ki bi želeli izboljšati svoje veščine javnega nastopanja, argumentiranja, kritičnega razmišljanja in debatiranja. Program bo sestavljen iz predavanj, veliko vaj in debat.

Dokončen urnik bo pripravljen, ko bodo zbrane prijave, da bo čim bolj prilagojen potrebam udeležencev in udeleženk, zato vas lepo prosim, da ob prijavi navedete, katere vsebine vas najbolj zanimajo. Prijavnina za ta debatni vikend je 60 EUR in pokrije stroške bivanja, hrane in programa.

Prijavite se tako, da pošljete izpolnjeno prijavnico (v priponki) v elektronski obliki na naslov debata@siol.net do najkasneje 6. januarja 2012. Na ta elektronski naslov lahko naslovite tudi vsa vprašanja, ki bi jih morda imeli.

Vse novice redno spremljajte www.facebook.com/zainproti ali na www.zainproti.com.

 

(Visited 47 times, 1 visits today)