Približuje se tudi Virtualni karierni Sejem 2021 – ZA SREDNJEŠOLCE, ki bo potekal od 22. do 28. novembra 2021 sejem poklicev in izobraževanja!

Gre za osrednji dogodek s področja karierne orientacije mladih na območju kohezijske regije Vzhodna Slovenija (KRVS) in je namenjen srednješolcem in njihovim staršem/skrbnikom, učiteljem ter strokovnim delavcem, ki skrbijo za karierno orientacijo na šolah.

Sejem bo mladim pomagal odgovoriti na vprašanja:

• KJE NADALJEVATI IZOBRAŽEVANJE,
  • KAJ SO ZNAČILNOSTI POKLICEV,
  • KAKŠNE SO MOŽNOSTI ZA ZAPOSLITEV ALI SODELOVANJE S PODJETJI IN DRUGIMI ORGANIZACIJAMI V ČASU IZOBRAŽEVANJA.

Sejem lahko obiščete BREZPLAČNO, VARNO in ENOSTAVNO na povezavi www.karierni-sejem.si

Več informacij o sejmu spremljajte tudi na Facebooku in Instagramu ali preverite na: https://www.kariera-mladi.si/wp-content/uploads/2021/10/flyer-S%C5%A0.pdf

»Vse naše sanje se lahko uresničijo – če le imamo pogum, da gremo z njimi.« (W. Disney)

Vabljen/-a k raziskovanju, spoznavanju in aktivnemu sodelovanju, kjer so dovoljene vse sanje!