Stanje prijav

V skladu z rokovnikom za vpis novincev v srednje šole za prihodnje šolsko leto 2024/2025 lahko stanje prijav kandidatov, ki so oddali prijavnice v 1. letnik Gimnazije Ormož (v programe gimnazija, predšolska vzgoja in zdravstvena nega), spremljate na spletni strani Ministrstva za vzgojo in izobraževanje od ponedeljka, 8. aprila 2024, po 15. uri:

Če se odločite za prenos prijave, pošljite skeniran obrazec Izjava za prenos prijave (poglavje Navodila za prenos prijavnice na spletni strani https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/) na polona.koseckrajnc@gimnazija-ormoz.si

S podpisano izjavo pooblastite svetovalnega delavca za prenos prijavnice na šolo, na katero želite prijavnico prenesti. Prijavnico bo poslal po pošti in vas o tem obvestil na e-naslov, prek katerega boste poslali izjavo o prenosu.

Izjavo o prenosu prijavnice je potrebno poslati najkasneje do 23. 4. 2024 do 15. ure.

V zvezi s prenosom prijave se lahko za nasvet obrnete na šolsko svetovalno službo. Pokličete lahko na 02 62 16 802 ali pišete na  polona.koseckrajnc@gimnazija-ormoz.si.