Tekmovanje iz logike že vrsto let organizira  Zveza organizacij za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS) in se zaključi z državnim tekmovanjem v Ljubljani, na Fakulteti za elektrotehniko UL.

Šolskega izbirnega tekmovanja se je v Gimnaziji Ormož udeležilo 21 dijakov, 8 dijakov je prejelo bronasto priznanje (Lara Tušek, Katja Indžić, Ana Klinc, Gašper Hebar, Nastja Feguš, Maja Filipič, David Lukner in Nuša Ivanuša).

Lara Tušek (1. a), Ana Klinc (2. a), Gašper Hebar (2. a), Nastja Feguš (3. a) in David Lukner (4. a) so se udeležili državega tekmovanja, ki je bilo v soboto, 12. novembra 2016. Sodelovalo je 561 dijakov iz 75 gimnazij.

IMG_4960

Naši dijaki so se zopet odlično odrezali – Nastja Feguš  je osvojila  srebrno priznanje.

Številna udeležba na šolskem tekmovanju in odlični rezultati naših dijakov na državnem tekmovanju kažejo, da logika in reševanje tovrstnih nalog postaja vse bolj popularna med mladimi.

Iskrene čestitke!

Mentor: Radovan Milovanović

(Visited 527 times, 1 visits today)