To šolsko leto smo sodelovali z VIZ Vrtec Ormož v projektu: Erasmus+ KA2, »Razvoj kompetenc refleksivnih praktikov za prehodne procese med vrtci in šolo«. Dijaki predšolske vzgoje so v vrtcu imeli hospitacije in pripravljali različne dejavnosti za otroke. V petek in soboto, 5. in 6. maja, smo svoje sodelovanje tudi uspešno predstavili. Ravnateljica Klavdija Zorjan Škorjanec je izpostavila celoletno sodelovanje in naše skupne dejavnosti, učiteljici strokovnih modulov, Sonja Bezjak in mag. Aleksandra Štih, pa sta predstavili primera dobre prakse: Matematika za otroke in Gledališke predstave za otroke.

Sodelujoči partnerji: Trening centar KOCEVSKI, Дечија Радост Ириг, Makedonsko Montesori Združenie, Detska gradina “Radost” Elin Pelin, OŠ Ormož, OŠ Velika Nedelja, Gimnazija Ormož.

(Visited 203 times, 1 visits today)