UNIVERZA V LJUBLJANI
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo

razpisuje scenaristični natečaj za

GROSSMANNOVO PRIZNANJE 2019

Na natečaju lahko sodelujejo dijaki slovenskih srednjih šol z izvirnimi sinopsisi oziroma zgodbami za kratki igrani film ali kratko televizijsko dramo (do 15 minut) na poljubno temo, vendar ne daljšimi od 3000 znakov.

Štirje izvodi kratkih zgodb, na katerih naj bodo navedeni ime in priimek avtorja, razred ter naziv in naslov šole ter e-poštni naslov avtorja, morajo biti poslani najkasneje do 4. 12. 2019 na naslov:

UL AGRFT
»Grossmannovo priznanje«
Trubarjeva 3
1000 Ljubljana

Vsak dijak lahko na natečaj prijavi samo en sinopsis oziroma zgodbo.

Prejeta dela bo ocenila žirija, sestavljena iz pedagogov in predstavnika študentov UL AGRFT. Žirija bo izbrala največ tri filmske zgodbe.

Avtorji izbranih najboljših zgodb bodo prejeli knjižno darilo s filmskega področja ter dobili priložnost, da si v živo ogledajo potek resničnega filmskega snemanja. Vsi sodelujoči bodo po e-pošti obveščeni o izidu natečaja najkasneje do 31. 12. 2019.

(Visited 41 times, 1 visits today)