Zaradi epidemije koronavirusa in izrednih razmer je prvi prijavni rok za vpis v 1. letnik rednega in izrednega študija v višješolskem strokovnem izobraževanju v študijskem letu 2020/2021 podaljšan do 9. aprila 2020.

Kandidati za vpis v višje strokovne šole se na razpis lahko prijavijo z elektronskim prijavnim obrazcem na spletni strani Višješolske prijavne službe https://vss-ce.com/vps Izpolnjen prijavni obrazec natisnejo s spletne strani in ga pošljejo s priporočeno pošiljko Višješolski prijavni službi, na naslov: Višješolska prijavna služba, Šolski center Celje, Pot na Lavo 22, 3000 Celje.

V kolikor kandidati nimajo doma tiskalnika ali ne morejo poslati stiskane prijave s priporočeno pošto, lahko izpolnjen obrazec posredujejo e-pošti Višješolski prijavni službi na naslov vispris@guest.arnes.si.

Podaljšan je tudi prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe za študijsko leto 2020/21. Novi rok za e-prijave je 9. april 2020.

Prijave potekajo preko portala eVŠ: https://portal.evs.gov.si/prijava/

(Visited 28 times, 1 visits today)