Gimnazija Ormož na novem podvigu v televizijski oddaji NLP

 

Gal Gjurin je v soboto, 19. decembra 2009, povabil Dekliški zbor Gimnazije Ormož na snemanje svojega premiernega »komada« Božična. Zbor je spremljal sicer instrumentalno skladbo. Gal je skladbo prvič predstavil z znanimi glasbeniki v oddaji NLP, ki jo vodi Tjaša Železnik. Zraven zborovske zasedbe Gimnazije Ormož je Gal Gjurin povabil tudi  Godalni trio. Snemanja se je udeležila polovica pevk gimnazijskega zbora, ki so bile pripravljene ujeti trenutek novega in nepozabnega doživetja.

Spremljali so nas tudi dijakinje in dijaki gimnazijskega orkestra. Za vse je bila to nova, nepozabna izkušnja, kjer smo spoznali skrivnosti studijskega dela, snemalni del, delo televizijske voditeljice …  Zelo smo ponosni, da imamo možnost sodelovati z vrhunskimi glasbeniki in z njimi poustvarjati.

(Visited 47 times, 1 visits today)