Leto je spet naokoli in generacija maturantov 2009/2013 Gimnazije Ormož je v soboto, 2. februarja 2013, svoji izobraževalni poti dodala nepozaben maturantski ples. Dogodek, ki se vtisne globoko v spomin in srce, nam je pričaral čudovite trenutke z ljudmi, brez katerih naše šolanje ne bi bilo tako prijetno, kot je bilo. Zahvalili smo se profesorjem, staršem, prijateljem in vsem, ki nas spodbujajo in nam dajo vedeti, da so z nami, kadarkoli jih potrebujemo. Po programu smo svoje plesno znanje ponosno pokazali pred gosti, saj nas je plesni učitelj na vajah zelo dobro izuril. Ker so nas pete srbele še po večerji in okusni torti, se je naše druženje zavleklo pozno v noč.

 

maturantski ples

 

Za finančno pomoč pri izvedbi maturantskega plesa se zahvaljujemo občinam Ormož, Središče ob Dravi in Sveti Tomaž ter vsem sponzorjem in donatorjem:

  • podjetju Carrera Optyl d.o.o
carrera2
  • podjetju Jeruzalem Ormož SAT d.d.
sat2
  • Kmetijski zadrugi z.o.o.
kmet zadruga2
  • podjetju Makop d.o.o. in
makop2
  • podjetju MCK d.o.o.
mck2

  

Mateja M.

(Visited 61 times, 1 visits today)