POMOČ PRI KAMPANJI POZOR(!)NI ZA OKOLJE

Spoštovani starši!

V letošnjem šolskem letu sodelujemo v vseslovenski kampanji Pozor(!)ni za okolje, ki ga razpisuje podjetje Goodyear Dunlop Sava Tires. Trudimo se skrbeti za naše okolje in zato menimo, da se v vsakem dnevu najde nova priložnost za pozitivno spremembo. Naš glavni cilj je zmanjšati količino odpadkov, kar lahko med drugim dosežemo tudi z ločevanjem le-teh. V ta namen smo pripravili kratko anketo, ki se navezuje na ločevanje odpadkov v vašem gospodinjstvu in vas prosimo, da jo rešite do srede, 6. marca 2013. Že vnaprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje!

Povezava do ankete: http://www.mojaanketa.si/anketa/287142136/ (Ključ vam bodo zaupali vaši otroci.) Anketa je dostopna tudi v spletni učilnici Informatika 1.

Ekofrendi Gimnazije Ormož

 

(Visited 32 times, 1 visits today)