Predstavitev študija na Univerzi v Ljubljani in Študentske organizacije v Ljubljani dijakom 3. in 4. letnika

Dijaki 3. in 4. letnika!

V kratkem boste morali sprejeti odločitev o nadaljnjem šolanju na visokošolskih zavodih, zato smo na šolo povabili predstavnike Univerze ter študentske organizacije v Ljubljani.

»Prehod na visokošolsko izobraževanje za vsakega dijaka pomeni veliko spremembo, pomanjkanje informacij ter nejasnosti, zato želimo dijakom 3. in 4. letnika predstaviti nekaj pomembnejših informacij povezanih s študijem. Dotaknili se bomo tematik, kot so potek vpisa in študija, oblike študija, pravic, ki izhajajo iz statusa študenta ter ostalih uporabnih informacij. Prav tako bo beseda tekla o ostalih pogostih vprašanjih, ki si jih bodo dijaki kot študentje najprej zastavljali. Od sistema bivanja v študentskih domovih, ponavljanja in prepisovanja ter štipendij.«

Povzeto iz dopisa ministrice za študijsko problematiko
ŠOU v Ljubljani, Ane Belčič

 

Predstavitev bo v

četrtek, 10. 12. 2015, ob 14.15 v jedilnici šole.

 Polona Kosec Krajnc, SŠD

(Visited 36 times, 1 visits today)