Izjemno smo ponosni na glasbeno-literarni kulturni program, ki smo ga izvedli v petek, 14. aprila 2023, v Središču ob Dravi na osrednji proslavi ob 67. občinskem prazniku. V kulturnem utrinku smo predstavili pesniške izpovedi treh dijakinj iz njihovih samostojnih pesniških zbirk – Sandre Kumer iz zbirke Rumeno, ki te hočem rumeno, Ane Zemljič iz zbirke z naslovom Ona je poet in Nine Marin iz knjige Violetta Bloom.

Glasbene točke so izvedle dijakinje benda Gimnazije Ormož – Ema, Maja, Ana, Živa – pod mentorstvom prof. Aleša Lubija. Recitatorji Zoja, Živa, Janja, Alen in Veronika so pod mentorstvom mag. Blanke Erhartič Kralj in mag. Aleksandre Štih izjemno doživeto interpretirali izbrano mladostno poezijo.

Vsem nastopajočim želimo še naprej tako uspešne nastope!

(Visited 106 times, 1 visits today)