Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, ki vsako leto pripravi vseslovenski dogodek Teden ljubiteljske kulture, letos namenja pozornost filmski dejavnosti. Na območnih izpostavah koordinacije Ptuj (Slovenska Bistrica, Lenart, Ormož in Ptuj) so se odločili, da za mlade do 21. leta starosti pripravijo natečaj za najboljši film. 📹📽

Na natečaj se lahko prijavijo mladi do vključno 21 let. Prijavljeni filmi ne smejo biti daljši od 10 min. V filmih so lahko uporabljeni zgolj avtorski posnetki in glasba. Vsi filmi morajo imeti navedenega avtorja in sodelujoče.

IZBRANA TEMA?

Natečaj bo posvečen svetovnemu dnevu čebel, zato naj bodo osrednja tema prijavljenih filmov čebele.

Vse prijavljene filme si bo ogledala 3-članska komisija. Izbrani filmi bodo predvajani 19. maja 2022 ob 17. uri v Mestnem kinu Ptuj. Po predvajanih filmih bomo razglasili 3 nagrajence in podelili nagrade.

ROK ZA PRIJAVO: 9. maj 2022.

(Visited 94 times, 1 visits today)