Dijaki ne spreglejte obvestila o naslednjih krožkih…

Računalniško – novinarska skupina, foto-video krožek, zabavna matematika in dramski krožek.

RAČUNALNIŠKO-NOVINARSKA SKUPINA

Vse, ki vas zanima pisanje in objavljanje člankov na spletni strani ali v časopisu, oblikovanje foto plakatov, ki predstavljajo našo šolo, oblikovanje in urejanje časopisa ter šolske spletne strani,… ste vabljeni, da se nam pridružite v ponedeljek 12.9. ob 11.30 uri v računalniški učilnici na uvodnem sestanku.

FOTO-VIDEO KROŽEK

Vsi dijaki, ki ste bili na uvodnem sestanku foto-video krožka in vsi, ki takrat niste imeli časa priti, ampak vas zanima snemanje in obdelava filmov oz. fotografiranje (možnost udeležbe na veliko različnih natečajih), ste vabljeni, da se nam pridružite v sredo 14.9. ob 14.10 uri v računalniški učilnici, ko bomo začeli z delom.

ZABAVNA MATEMATIKA

Krožek je namenjen dijakom vseh letnikov, ki bi radi dopolnili oz. ponovili snov od pouka ali pa reševali naloge, ki se pojavljajo na tekmovanjih. V četrtih letnikih bi v tem krožku strukturirano ponovili snov vseh 4 letnikov. Če si zainteresirani za opisna krožek se nam pridruži na uvodnem sestanku v sredo 14.9. ob 11.30 uri.

Mentorica: Renata Pučko

DRAMSKI KROŽEK

Ne spreglejte obvestila o DRAMSKEM KROŽKU, ki ga najdete v PRILOGI.

Mentorica: Aleksandra Štih

 

(Visited 34 times, 1 visits today)