Skupina nekdanjih debaterjev in trenutnih mentorjev različnih debatnih klubov iz Kranja, Litije, Ljutomera, Maribora in Ljubljane organizira med 29. septembrom in 1. oktobrom 2023 debatni vikend. Potekal bo na Gimnaziji Ormož, zvrstile se bodo številne delavnice iz debatne teorije, na koncu pa se bodo debaterji lahko pomerili na kratkem debatnem turnirju. Dogodek je namenjen predvsem začetnikom in novim debatnim klubom, a k prijavi vabimo vse debaterje, saj bomo program sproti prilagajali nivoju znanja udeležencev. 

Prijave so možne prek spodnje povezave do 15. septembra 2023: https://forms.gle/GmWDVkETpc1mwGiP7

Debaterji od drugod bodo nastanjeni v Hostlu Ormož, ormoški pa se po delavnicah vračajo domov. Udeležba je brezplačna, za prehrano je poskrbljeno.

Za morebitne dodatne informacije se lahko obrnete na profesorico Renato Bezjak, mentorico debate na Gimnaziji Ormož.

(Visited 77 times, 1 visits today)