ŠPORTNI DAN za dijake 1., 2. in 3. letnika
(sreda, 18. maj 2016)

Dijaki 1. a in 2. a (gimnazija) se boste udeležili UNESCOVEGA teka na Ptuju. Prosim, če si natančno preberete NAVODILA o teku in spremljevalnih dejavnostih.

ZBOR: ob 7.45 na avtobusni postaji v Ormožu. Odhod avtobusa je ob 8.00. Odhod avtobusa s Ptuja je ob 13.30 na glavni avtobusni postaji.

S seboj morate imeti telefon, na katerega boste s pomočjo športne aplikacije zabeležili svoj tek.

Letos bodo poleg ostalih aktivnosti organizirali tudi 2 glasbeni aktivnosti:
– UNESCOV RAP s Terkajem in
– PERPETUUM UNESCOLE

S Terkajem bodo kovali rime in ustvarjeni rap (morda) predstavili na odru.
S Simonom in z Matejem, pevcema Perpetuum Jazzile, se bodo poigravali z ritmi in ustvarjali himno teka.

Kdor se želi preizkusiti v teh delavnicah, ga moramo prijaviti.

Dijaki 3. a ter dijakinje  1. a PV  in 2. a PV se boste odpravili na pohod po okolici Ormoža. Pot je dolga 14 km. Tudi vi potrebujete s seboj  telefon, na katerega boste s pomočjo športne aplikacije zabeležili svoj pohod. Odhod je ob 8. uri izpred šole (zbor ob 7.45 v šoli).

Bojana Moravec