V sodelovanju z območno enoto NIJZ Maribor ter s Centrom za krepitev zdravja Ormož vas vljudno vabimo, da se v torek, 7. maja 2024 od 11.35 ure naprej pridružite dejavnostim pred in v Gimnaziji Ormož, kjer bodo na stojnicah predstavljene vsebine s področja duševnega zdravja, preventivnih programov (DORA, ZORA, SVIT), zdrave prehrane, rokovanja z novorojenčkom in dojenčkom, ustne higiene, telesne aktivnosti ter spolne vzgoje.

Pred Gimnazijo Ormož bo NIJZ v okviru programa SVIT predstavil tudi maketo debelega črevesja, skozi katero se boste lahko sprehodili.

Predstavitev raziskovalnih nalog bo ob 15.45 v telovadnici Gimnazije Ormož.

Dogodek bo potekal do 16.30 in na njem bodo aktivno sodelovali dijaki Gimnazije Ormož.

Spoštovani starši, govorilna ura bo tako ta dan zaradi dogodka za pol ure zamaknjena, in sicer bo ob 16.30. V kolikor se boste ta dan govorilne ure udeležili, prosimo, da to sporočite razredniku/razredničarki vašega dijaka/dijakinje.

(Visited 25 times, 1 visits today)