V športni dvorani na Hardeku smo v torek, 22. novembra 2022, gostili področno tekmovanje v rokometu za dijake. Med seboj sta se pomerili ekipi Gimnazije Ormož in Gimnazije Ptuj.

Po 40 minutah igre je bil rezultat izenačen – 23:23. Sledilo je dramatično izvajanje 7-metrovk. Prvi je za naše zadel Tit Grabovac. Z naslednjim strelom Ptujčani izenačijo. Za naše zadane Blaž Majhen. Igralec Gimnazije Ptuj naredi prestop. Po zadetku Kevina Meška smo že bili blizu zmage. Sledi obramba Mateja Bezjaka. Za končno zmago in veliko veselje je zadel še Luka Potočnjak.

Čestitke fantom za uvrstitev v četrtfinale državnega tekmovanja za dijake v rokometu!

Ekipo so sestavljali: Tit Grabovac, Blaž Majhen, Kevin Meško, Luka Potočnjak, Matej Bezjak, Matej Bratuša, Luka Matjašič, Filip Kirič, Tilen Žvegla, Alen Šeliga in Anže Šuen. Trener ekipe: Saša Prapotnik.

(Visited 387 times, 1 visits today)