PSIHOLOŠKA E-SVETOVALNICA

Društvo za psihološko svetovanje Kameleon je 12. novembra 2012 začelo s prvim brezplačnim svetovalnim klepetom v Sloveniji. Na voljo je 40 svetovalcev ustrezne izobrazbe, pri izobraževanju katerih sta sodelovala tudi priznana strokovnjaka mag. Miran Možina, dr. med. spec. psihiater, psihoterapevt in Dušan Kuhar, uni. dipl. psih., uspešen družinski terapevt.

Svetovalni klepet bo za širšo javnost odprt vse delovne dni v tednu po vnaprej objavljenih urnikih na spletni strani www.svetovalnicakameleon.si, kasneje tudi čez vikende. Svetovanje je anonimno in brezplačno.

V času, ko je Kameleonova e-svetovalnica zaprta, pa se lahko po strokovni nasvet obrnete tudi na izkušene svetovalce prek elektronske pošte info@svetovalnicakameleon.si in odgovorili vam bodo v roku 24h.

 

(Visited 61 times, 1 visits today)