V sredo, 11. maja 2022, smo dijakinje in dijaki 2. letnika predšolske vzgoje pod vodstvom profesorjev izvedli delavnice ob minulem dnevu Evrope. Sodelovali so otroci Vrtca Ormož iz dveh homogenih skupin starih od 5–6 let.

Delavnice so se med seboj razlikovale glede na dejavnosti. Nekateri otroci so Evropo, njene značilnosti in simbole spoznavali na športni način v telovadnici, drugi zunaj na toplem soncu, spet drugi pa v razredu, kjer so nastali zelo lepi izdelki, ki so si jih otroci lahko odnesli domov. Otroci so pri vseh delavnicah lepo sodelovali, upoštevali navodila.

Dijaki pa smo se potrudili, da so izvedeli čim več novih stvari. Ob zaključku smo opazili velike nasmeške na otrokovih obrazih, kar pa nam je dalo povratno informacijo, da so bili zadovoljni. Dijaki smo pridobili nove izkušnje, spoznali naša močna področja in ustvarili nove spomine. Otroci so nam obljubili, da se bodo še vrnili v našo Gimnazijo Ormož.

(Visited 73 times, 1 visits today)