Praktično usposabljanje z delom v vrtcih – PUD 2019/2020

V ponedeljek, 7. oktobra 2019, v tednu otroka, dijaki predšolske vzgoje (vsi letniki), pričnete z opravljanjem praktičnega usposabljanja z delom  v vrtcih (PUD).

Dijaki, ki opravljate prakso v vrtcu Ptuj (vse enote) se ob 8.00 zberete v enoti Marjetica (Med vrti 11, Ptuj). Sledil bo skupinski pozdrav in predstavitev vrtca Ptuj. Nekateri boste nadaljevali prvi dan prakse v enoti Marjetica. Tisti, ki imate vaše enote blizu enote Marjetica, boste napoteni tja.

Dijaki, ki opravljajo prakso v vrtcu Ormož, se ob 7.30 zberete v večnamenskem prostoru vrtca Ormož.

S seboj vzemite copate in ne zamujajte.

Dijaki, ki opravljate prakso v vrtcu Gorišnica se ob 7.45 oglasite pri pomočnici ravnatelja v vrtcu ge. Editi Kovač.

S seboj vzemite copate in ne zamujajte.

Obilo uspeha, zadovoljstva in ustvarjalnosti vam želim.

Polona kosec Krajnc, org. PUD