Gimnazija Ormož se je z zbornikom NAŠA OKENCA V KOJČEV SVET prijavila na literarni natečaj za šolska glasila in druge knjižne publikacije JSKD, 32. ROŠEVI DNEVI 2019, kjer smo prejeli nagrado za dober domoznanski projekt.

Strokovno komisijo sta sestavljala Miha Mohor, slovenist, soavtor osnovnošolskih učbenikov ter avtor priročnika Glasovi mladih, ter Barbara Rigler, samostojna svetovalka JSKD-ja za literaturo ter odgovorna urednica revije Mentor.

Podelitev knjižnih nagrad ter odprtje razstave vseh prijavljenih šolskih publikacij bo v sredo, 20. marca 2019, ob 16.15 v Osrednji knjižnici v Celju. Sledila bo podelitev priznanj vsem nagrajenim uredništvom v okviru zaključne prireditve 32. Roševih dnevov 2019 ob 17. uri v Glasbeni šoli Celje.